קפה אורגני

דאדא קפה מייבאת לישראל את המגוון הגדול ביותר של זני קפה אורגני ומציעה תערובות אורגניות לבחירה, עליהן ניתן לערוך גרסאות אישיות. הפופולאריות שביניהן, הן התערובות אספרסו אורגני (85% ערביקה ו-15% רובוסטה) וקפוצ'ינו אורגני (92% ערביקה ו-8% רובוסטה).
זני הקפה האורגניים ותערובות הקפה האורגניות של דאדא מפוקחת על ידי האיגוד הבינלאומי "סקאל אירופה". בנוסף, מקבלת דאדא קפה אישור אגרונומי מהמלווה המשקי של כל מטע ומטע ותעודה המאשרת כי מדובר בגידולים אורגניים.

עניין של טעם

קפה אורגני הוא טעים יותר, נקודה. ברובו מדובר בפולי קפה משובחים שעברו תהליך שטיפה ומיון קפדני לפני הקלייה, מה שמבטיח קפה פחות "קשוח" ונטול אפטר-טייסט אגרסיבי. כתוצאה מתהליך זה גם אחוז הקפאין נמוך משמעותיות בהשוואה לקפה רגיל. הקפה האורגני של דאדא יחליק במורד הגרון שלכם בנעימות ויעניק לכם חוויית שתייה משודרגת לגמרי.

והמחיר? עלות תערובת אורגנית גבוהה ב-10% בלבד מתערובת רגילה מקבילה.

עניין של בריאות

משך שנים רבות ועד היום, מגודל הקפה באזור קו המשווה על ידי ילידים אינדיאניים המתגוררים למרגלות ההרים עליהם ממוקמים המטעים. אזור קו המשווה משופע במשקעים, ולכן סובלים המטעים מבעיית עשבים שוטים, שגוזלים את המזון משיחי הקפה. את הבעיה ניתן לפתור, כמובן, על ידי ריסוס מאסיבי, אלא שחומרי ההדברה נספחים באדמה, מחלחלים מטה ומזהמים קשות את מי הנהר מהם שותים הילידים. ארגונים אמריקאיים שקמו על מנת להגן על הילידים, פיתחו חומרי הדברה מיוחדים שאינם פוגעניים לסביבה ולאדם, והציבו במטעים מלווים משקיים המדריכים את החקלאים המקומיים לעבוד מבלי לרסס בחומרים מזיקים. כך, נולד הקפה האורגני.

רוצים לשמוע עוד? צרו קשר עם צוות "דאדא קפה"

קפה אורגני
קפה אורגני