מטחנות קפה מקצועיות מבית CEADO איטליה - דאדא קפה - DAdA Cafe

מטחנות
קפה

מטחנות הקפה של Ceado הן חוד החנית של טכנולוגיית טחינת הקפה העולמית. הקפה במטחנות נטחן מהר, בשקט רב, תוך כדי שמירה על טמפרטורה נמוכה, דבר השומר על איכות הקפה הנטחן. המטחנות מתאימות לקשת רחבה של צרכים, החל מטחנות לבית פרטי ועד למטחנות המתאימות לעבודה מאומצת בבתי עסק. במטחנות של Ceado השתמשו מספר פעמים באליפות העולם לבריסטות וזכו בפרסים רבים. חברת Ceado חותרת כל הזמן לשלמות ולאיכויות הטחינה הגבוהות ביותר האפשריות, על ידי שיפור מתמיד וחדשנות טכנולוגית.

מטחנות קפה

E37S מטחנת קפה הטוחנת קפה במקום

מטחנת קפה On Demand לבתי קפה קטנים – E37S

מטחנת קפה הטוחנת קפה במקום (On Demand) עם סכינים שטוחות בקוטר של 83 מ"מ, שקטה במיוחד, המתאימה לבתי קפה קטנים עד בינוניים. למטחנה תצוגה דיגיטלית, שני כפתורים ברי תכנות, מספר מצבי טחינה, ספירה של כמות הקפה שנטחנה והתראה כשצריך להחליף למטחנה סכינים.

E37T מטחנת On Demand עם סכיני טיטניום בקוטר של 83 מ"מ

מטחנת קפה On Demand עם מערכת קירור – E37T

מטחנת On Demand עם סכיני טיטניום בקוטר של 83 מ"מ. למטחנה הזו יש את כל מאפייניה של E37S, אבל היא גם בעלת מערכת קירור, השומרת על סכינים קרות ומונעת את שריפת הקפה על ידי חימום יתר.  זו מטחנה המתאימה לעומס עבודה גבוה במיוחד (מעל 10 ק"ג ביום), לבתי עסק גדולים שעובדים "חזק".

E37K מטחנת On Demand עם סכינים קוניות

מטחנת On Demand עם כיוון טחינה עדינה – E37K

מטחנת On Demand עם סכינים קוניות בקוטר של 71 מ"מ. מלבד כל התכונות למטחנה יש מערכת כיוון טחינה עדינה ומדויקת מאד, לקבלת מנות אספרסו ללא תחרות. בנוסף, למטחנה יש נעילת מגנט, המונעת הפעלת המטחנה בזמן טיפול. גם מטחנה זו מתאימה במיוחד לבתי עסק עם ווליום עבודה גבוה של מעל ל10 ק"ג ביום.

מטחנת קפה מקצועית דגם E7 CEADO

מטחנת קפה עם מחלק מנות – E7

מטחנה הטוחנת קפה לתוך תא עם מחלק מנות (Doser), בעלת סכינים שטוחות בקוטר של 64 מ"מ. גם מטחנה זו שקטה במיוחד, ומתאימה לווליום עבודה בינוני.

E37J - מטחנת On Demand עם סכינים שטוחות

מטחנת On Demand קטנה – E37J

אחותה הקטנה של הE37S. זו מטחנת On Demand עם סכינים שטוחות 64 מ"מ, השקטה לא פחות מאחותה הגדולה. מתאימה לבית, או לבתי עסק קטנים. כמו כן, מתאימה להיות מטחנה משנית עבור קפה נטול קפאין, או עבור תערובות הנצרכות בכמות מועטה.

E5P מטחנת On Demand ביתית

מטחנת מטחנת On Demand ביתית – E5P

מטחנת On Demand המותאמת לשוק הביתי. הקפה נטחן ישירות לכף החליטה על ידי סכינים שטוחות בקוטר של 64 מ"מ. המטחנה מספקת לבית את איכות הטחינה הבלתי מתפשרת, את האמינות ואת העבודה השקטה של צ'יאדו.

רוצים קפה?

מעוניינים בתערובת יחודית לעסק שלכם בלבד?

זקוקים לליווי הדרכה ?

השאירו פרטים

או חייגו אלינו

072-3316151