מסחטות מיץ לעסקים תוצרת CEADO איטליה - דאדא קפה - DAdA Cafe

מסחטות
מיץ

מסחטות המיץ של Ceado משלבות חדשנות טכנולוגית עם שמירה על ניסיון מוכח של עשרות שנים. המסחטות שקטות, בנויות לעבודה מאומצת בהיקף נרחב ואמידות לשנים רבות. המסחטות בנויות על מנת לתת מקסימום תוצאות עם מינימום לכלוך ורעש. Ceado מספקת ליין מוצרים מגוון, המתאים לשלל בתי עסק עם צרכים שונים.

מסחטות מיץ

מסחטת גזר מקצועית ES700

מסחטת מיץ גזר ES700

מסחטת גזר רבת עוצמה, המתאימה לווליום עבודה גבוה. המסחטה מסוגלת לסחוט כשני ליטרים של מיץ בדקה. בעלת שני פתחים עליונים, אחד צר של 50 מ"מ היעודי לסחיטת גזר, ופתח של 75 מ"מ לסחיטת תפוחים, סלק ושאר ירקות ופירות קשים. למכשיר יש רשת נירוסטה חזקה ואמינה, הנתפסת על ידי מגנט, המחזיקה שנים רבות. גם מכשיר זה קל מאד לפירוק, ניקוי והרכבה.

מסחטת הדרים SL98

מסחטת מיץ הדרים SL98

מסחטת הדרים חשמלית מנירוסטה. מכונה חזקה לעבודה מאומצת, המתאימה לסחיטת תפוזים, לימונים, קלמנטינות, אשכוליות, ורימונים. קלה לשימוש ולניקוי.

מסחטת מיצים קרה CP150 - slow juicer

מסחטת מיצים קרה CP150

מסחטת מיץ קרה (Slow Juicer), הסוחטת מיץ מהפרי/ירק/עלים/שורש לאט, למיצוי מירבי, ללא מגע בסכין וללא חימום המיץ. שיטת סחיטה זו שומרת על מירב המינרלים והויטמינים, ומפיקה יותר מיץ מאותה כמות של חומר גלם, בהשוואה למסחטות רגילות. המיץ המופק אינו מופרד למרכיביו, ונשאר אחיד גם לאחר מספר שעות, ולכן ניתן לסחוט מראש ולבקבק, או לאחסן בקירור את המיץ. המכשיר קל מאד לפירוק, הרכבה וניקוי, וחלקיו עמידים במדיח. מותאם לעבודה מאומצת ורציפה. המכשיר מתאים לברים, בתי קפה, מסעדות, מטבחים, מלונות ועוד.

רוצים קפה?

מעוניינים בתערובת יחודית לעסק שלכם בלבד?

זקוקים לליווי הדרכה ?

השאירו פרטים

או חייגו אלינו

072-3316151