ציוד נלווה לבר - דאדא קפה - DAdA Cafe

ציוד
נלווה לבר

ציוד הבר של Ceado נבנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, בקפדנות ובתשומת לב רבה לפרטים הקטנים. החל מהבלנדרים וכלה בכותשי הקרח, ליין המוצרים של Ceado נותן מענה מלא לכלל הצרכים של העסק, בין אם העסק הוא בית מלון, מסעדה, בר או בית קפה. ליין המוצרים של Ceado מכיל מספר רב של בלנדרים, שייקרים וכותשי קרח.

ציוד בר

כותש קרח V90 מנירוסטה

כותש קרח V90

מכשיר העשוי נירוסטה, המתאים לעבודה ישירות לכוס לכל קוקטייל, או להכנת כמות קרח גדולה מראש, הודות לקצב העבודה שלו, של 2 ק"ג קרח בדקה. בעל מנגנון בטיחות, שלא מאפשר עבודה בלי המכסה.

שייקר לבתי קפה CEADO M-98

שייקר M98

מכשיר להכנת פרפה, משקה קר המבוסס על אספרסו בעל מרקם קטיפתי, ולשייקים שונים המבוססים על גלידות. בעל כוס ניירוסטה 0.9 ליטרים, ושני ראשים, אחד בודד המתאים לפרפה והשני הכפול המתאים לשייקים.

בלנדר B285

בלנדר B285

ספינת הדגל של הבלנדרים של צ'יאדו. הבלנדר מושתק לחלוטין, באמצעות חופה ובאמצעות משטח גומי בתחתית המנוע, המונע רעשים הנובעים ממשטח הנירוסטה של הבר עליו ממוקם הבלנדר. הוא בעל 6 תוכניות פעולה מובנות ו99 תוכניות הניתנות לתכנות, ושליטה על עוצמת המנוע.

בלנדר CEADO B185

בלנדר B185

בלנדר חזק, מהיר ופשוט להפעלה וניקוי. הבלנדר מסובב את הסכינים במהירות של 20,000 סיבובים בדקה, ומפיק משקה חלק וטעים במהירות רבה.

סילו קפה מוזהב בתצוגה

סילו תצוגה

מיכל נירוסטה מלבני (מבית קובאן) לאחסון פולי קפה קלויים לתצוגה ולמכירה. הסילו יכול להכיל עד שלושה ק"ג של קפה קלוי. לסילו יש משפך תחתון למזיגה וחלון תצוגה מזכוכית.

דוחסן קפה ידני

מהדק ידני

מהדק ידני, המתאים לידיות חליטה בקוטר של 58 מ"מ. בעל ידית עץ מהודרת וראש נירוסטה כבד.

מהדק קפה שולחני

מהדק שולחני

מהדק שולחני מבית צ'יאדו, מגיע עם שלוש דיסקיות עם מידות שונות, המתאימות לשלל ידיות חליטה של מכונות מסוגים רבים. המהדק מבצע רבע סיבוב בסוף ההידוק, לקבלת הידוק מושלם ושטוח.

רוצים קפה?

מעוניינים בתערובת יחודית לעסק שלכם בלבד?

זקוקים לליווי הדרכה ?

השאירו פרטים

או חייגו אלינו

072-3316151