תערובות קפה לבתי קפה ומסעדות- דאדא קפה - DAdA Cafe

תערובות הקפה

תערובת הבית (House Blend HB)

תערובת המורכבת מ-8 זנים שונים של פולי קפה, 7 זני ערביקה שמהווים 90% מהתערובת, וזן אחד של רובוסטה שמשלים את ה10% הנותרים. הקפה מגיע מכל רחבי העולם, ממרכז אמריקה, אפריקה ואסיה. זו התערובת הקלאסית והפופולרית ביותר שלנו המוגשת בבתי קפה רבים. היא מאופיינת בחומציות בינונית, מתיקות בינונית ומרירות עדינה. התערובת מפיקה אספרסו חלק ועשיר בטעמים, היא מצוינת לאספרסו ומוצלחת במיוחד כשמשלבים אותה עם חלב, בקפוצ'ינו.

תערובת הבית פלוס (+House Blend Plus HB)

תערובת קפה זו זהה בהרכבה לתערובת הבית שלנו, אך הקלייה שלה היא קלייה עמוקה יותר, המפיקה טעמים שונים לחלוטין מאותה תערובת בדיוק. HB+ מאופיינת בטעמים מרירים ומתקתקים יותר, עם חומציות נמוכה. תערובת זו מצטיינת באספרסו ובמקינטה, אך מתאימה גם לקפוצ'ינו.

תערובת אנג'לינה

תערובת זו זהה בהרכבה לתערובת קפה הבית וקלייתה היא קלייה "באמצע": בין תערובת HB ל HB+. כמו קלייתה, כך טעמיה – התערובת משלבת בין החומציות של HB עם המרירות והמתיקות של HB+. זו תערובת ורסטילית, כלומר מתאימה מאד גם לאספרסו וגם לקפוצ'ינו כאחד.

תערובת קפה אורגני (OrganiCoffee)

תערובת הקפה האורגני שלנו, המורכבת משישה זני ערביקה (92%) וזן אחד של רובוסטה (8%), כולם ממטעים שנבחרו בקפידה. פולי הקפה נקלים בקלייה בינונית-כהה ולקבלת תערובת בעלת חמיצות בינונית, מתיקות בינונית ומרירות בינונית. התערובת מפיקה אספרסו עשיר בטעמים, "עגול" ומאוזן מאד. מתאימה לאספרסו, קפוצ'ינו וקפה שחור.

תערובת סטרדיבארי (Stradivari)

תערובת הקפה המשובחת ביותר שברשותינו. סטרדיבארי מורכבת משניים עשר זני ערביקה שונים (100%), המעניקים לתערובת מגוון רב של טעמים, עומק ומורכבות. זו תערובת בעלת חמיצות גבוהה, מתיקות בינונית ומרירות נמוכה, עשירה, בעלת גוף מלא וסיומת פירותית. התערובת משתלבת בצורה מושלמת עם חלב בקפוצ'ינו והאספרסו שלה קרמי וחלק.

תערובת טוסקניני (Toscanini)

תערובת המורכבת משמונה זני ערביקה (100%) שונים ואיכותיים במיוחד. כמו ביתר התערובות שלנו, זו גם תערובת בינלאומית ובה כל זן של קפה מגיע ממדינה אחרת. התערובת מאופיינת בחמיצות בינונית, מתיקות בינונית ומרירות בינונית, מה שהופך אותה לתערובת מאוזנת מאד. התערובת מתאימה במיוחד לאספרסו, וגם משתלבת טוב עם חלב, בקפוצ'ינו.

תערובת DX+

תערובת המורכבת מארבעה זני ערביקה שמרכיבים 70% מהתערובת ושני זני רובוסטה שמרכיבים את שאר ה30%. גם בתערובת זו הפולים מגיעים מכל רחבי העולם, מאסיה, מרכז אמריקה ואפריקה. התערובת מאופיינת בחומציות בינונית, מתיקות עדינה ומרירות גבוהה. תערובת זו מתאימה במידה שווה גם לקפוצ'ינו וגם לאספרסו.

תערובת אמבר (Amber)

תערובת קפה המורכבת מארבעה זני ערביקה (70%) ושלושה זני רובוסטה (30%). זו תערובת חדשה יחסית, שצוברת פופולריות במהירות רבה מאד בקרב לקוחותינו. בדומה לשאר התערובות שלנו, גם היא מורכבת מזני קפה מכל רחבי העולם. התערובת מאופיינת בחומציות נמוכה, מתיקות גבוהה ומרירות בינונית. תערובת שוקולדית עם קרמה גבוהה ועשירה, המתאימה לאספרסו, מקינטה וקפוצ'ינו.

תערובת אמרלד (Emerald)

תערובת המורכבת מ50% ערביקה ו50% רובוסטה, בעלת חמיצות נמוכה, מתיקות נמוכה ומרירות גבוהה. מוכוונת במיוחד לאוהבי הקפה המר, החזק ועם הקרמה הגבוהה. טובה גם לאספרסו וגם לקפוצ'ינו ומוצלחת במיוחד במכונות אוטומטיות.

רוצים קפה?

מעוניינים בתערובת יחודית לעסק שלכם בלבד?

זקוקים לליווי הדרכה ?

השאירו פרטים

או חייגו אלינו

072-3316151